Pretraži sajt
PORUČI ONLINE I UŠTEDI
BESPLATNA DOSTAVA u CG za sve kupovine u vrijednosti preko 30 EUR
04.03.2024.

OGLAS ZA POSAO – PODGORICA

DOO Sport Vision oglašava radno mjesto:

PRODAVAC (M/Ž)

(Za prodajni objekat Sport Reality Big Fashion, Podgorica)

  • Mi smo kompanija koja vjeruje iskustvu.
  • Nudimo kraći rok za dobijanje Rješenja na neodređeno vrijeme.
  • Nudimo mogućnost napredovanja na poziciju šefa i zamjenika šefa maloprodajnog objekta
  • Nagrađujemo i vrednujemo rad, vrijeme, posvećenost. Osim fiksne plate, svakog mjeseca, zaposlenim omogućavamo ostvarenje bonusa. Mi smo ekipa koja garantuje sva radna prava. Naša firma svima daje mogućnost napredovanja i pojedinačnog usavršavanja.

USLOVI ZA PRIJAVU:

  • SSS (prednost imaju kandidati sa trgovačkom SSS)
  • poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

OPIS POSLA:

  • Usluživanje i prodaja robe kupcima
  • Prijem i priprema robe za prodaju
  • Izlaganje, slaganje i dopuna robe
  • Briga o izgledu i održavanje radnje, izloga i magacina
  • Informisanje neposrednog rukovodioca o tekućim promjenama, davanje prijedloga za unapređenje prodaje i organizacije posla.

Za sve dodatne informacije kontaktiraj: 069/525-181 (od 8h do 16h).

Ukoliko želiš da budeš dio Sport Vision ekipe, pošalji svoj CV sa fotografijom na e-mail adresu: karijera@sportvision.me najkasnijedo 15.03.2024. godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.